“7 Herbs” – SPA kompleksas
€45

“7 Herbs” – kūno šveitimas+kūno atpalaiduojantis masažas

Kūno šveitimas ir atpalaiduojantis masažas

Padovanokite savo mylimam žmogui atpalaiduojantį poilsį…… Kūno šveitiklis su 7 ekologiškomis žolelėmis, druskomis ir aliejais atgaivins ir pamaitins kūno odą, o atpalaiduojantis kūno masažas leis valandėlei pamiršti visus rūpesčius ir pasinerti į nepatirtų pojūčių pasaulį…

  • Kūno šveitimassu 7 ekologiškomis žolelėmis, druskomis ir aliejais (30 min.) – pašalina sausas odos ląsteles, gerina kraujotaką, deguonies įsisavinimą, mikrocirkuliaciją. Oda atgauna švelnumą, elastingumą, sveiką išvaizdą. Dygminų, ricinos ir ryžių sėlenų aliejai praturtina odą vitaminais ir antioksidantais, kurie lėtina odos senėjimą, regeneruoja ir efektyviai valo odą, taip pat tinka strijų, celiulito profilaktikai. Druskos praturtina odą mineralinėmis medžiadomis, o žolelės ramina ir atpalaiduoja.
  • Atpalaiduojamasis viso kūno masažas (60 min.) – padeda esant stresui ar fiziniam nuovargiui. Masažo metu pasiekiamas energetinis kūno balansas, kūnas bei dvasia pailsi, atsipalaiduoja, stiprėja visas organizmas, mažėja streso poveikis, galvos ir raumenų skausmai, gerėja kraujotaka.

Trukmė 90 min.


kiekis
į krepšelį
Kategorija: Kūnui
Kontaktai
susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu

Jūsų vardas*

El. paštas*

Tema

Jūsų žinutė