Grožio studija Vingė

Grožio studija Vingė siūlo Jums nors trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti. Leisti grožio srities profesionalams pasirūpinti Jūsų grožiu ir gera savijauta. Lengvai išsirinkti norimas bei patinkančias grožio salono paslaugas iš plataus paslaugų spektro: plaukų kirpimas, plaukų dažymas, plaukų tiesinimas, šventinės ir proginės plaukų šukuosenos, manikiūras, pedikiūras, veido valymas, veido kaukės pagal odos tipą, depiliacijos procedūros. Profesionalūs meistrai siekdami išsaugoti jūsų natūralų grožį, parinks Jums labiausiai tinkančias procedūras, patars kaip savo plaukais, oda, rūpintis toliau.

Ilgalaikes grožio procedūras: permanentinis makiažas, blakstienų priauginimas, grožio injekcijos.

Norintiems pailsėti siūlomos SPA paslaugos: atpalaiduojantys, aromaterapiniai, stangrinamieji,  gydomieji kūno masažai, kūno pilingas, įvairūs kūno įvyniojimai ir SPA kompleksai.

Grožio studijos darbuotojai puikiai savo darbą išmanantys profesionalai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius, bei kelia kvalifikaciją.

 

Grožio studija VINGĖ –  MANO norus išpildė

Grožio studija Vingė

Grožio studijoje Vingė taip pat yra kosmetikos parduotuvė, kurioje prekiaujama profesionaliomis plaukų, veido, kūno, rankų bei pėdų kosmetikos priemonėmis. Savo srities specialistės padės išsirinkti Jums tinkantį veido kremą, šampūną, kondicionierių ar plaukų modeliavimo priemonę.

Taupydami Jūsų laiką papuošime Jus šventei: vienu metu ir vienoje vietoje padarysime Jums plaukų šukuoseną ir makiažą.

Ir žinoma puikus pasirinkimas padovanoti Vingės dovanų kuponą, pasirenkant norimą sumą arba paslaugą. Vingės parduotuvėje galite įsigyti kuponą įvairiems masažams, depiliacijos procedūroms ar manikiūrui, pedikiūrui bet kuriuo metu 24 val. per parą.

Grožio studija Vingė yra įsikūrusi Kaune, Šilainių mikrorajone, susisiekimui patogioje vietoje, tiek nuosavu transportu, tiek visuomeniniu. Priešais studiją rasite nemokamą automobilių parkavimo aikštelę. Šilta ir maloni studijos atmosfera laukia Jūsų adresu Baltų.pr.36

Maloniai kviečiame Jus paslaugą rezervuotis internetu. Tai galite atlikti bet kuriuo Jums patogiu metu. Į savo elektroninį paštą gausite patvirtinimo laišką ir užsakymo informaciją. Arba tiesiogiai susisiekti su grožio specialistu šiais telefonais.

 

Administratorė Jums gali pagelbėti tel. Nr. +370 640 27450 žemiau nurodytu laiku.

I – V 10.00 – 18.00

Studijos darbo laikas:
I – V 8.00 – 20.00
VI 8.00 – 16.00

*Vestuvinių šukuosenų,makiažo, individualių paslaugų laikas derinamas su specialistu pagal poreikį.

Rezervacija internetu!

Užsiregistruokite norimai paslaugai Jums patogiu laiku kelių žingsnių pagalba!