Grožio studija Vingė

Grožio studija Vingė siūlo Jums nors trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti. Leisti grožio srities profesionalams pasirūpinti Jūsų grožiu ir gera savijauta. Lengvai išsirinkti norimas bei patinkančias grožio salono paslaugas iš plataus paslaugų spektro: plaukų kirpimas, plaukų dažymas, plaukų tiesinimas, šventinės ir proginės plaukų šukuosenos, manikiūras, pedikiūras, veido valymas, veido kaukės pagal odos tipą, depiliacijos procedūros. Profesionalūs meistrai siekdami išsaugoti jūsų natūralų grožį, parinks Jums labiausiai tinkančias procedūras, patars kaip savo plaukais, oda, rūpintis toliau.

Ilgalaikes grožio procedūras: permanentinis makiažas, blakstienų laminavimas.

Norintiems pailsėti siūlomos kūno masažai.

Grožio studijos darbuotojai puikiai savo darbą išmanantys profesionalai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius, bei kelia kvalifikaciją.

 

Grožio studija VINGĖ –  MANO norus išpildė

Grožio studija Vingė

Grožio studija Vingė yra įsikūrusi Kaune, Šilainių mikrorajone, susisiekimui patogioje vietoje, tiek nuosavu transportu, tiek visuomeniniu. Priešais studiją rasite nemokamą automobilių parkavimo aikštelę. Šilta ir maloni studijos atmosfera laukia Jūsų adresu Baltų.pr.36

Maloniai kviečiami užsiregistruoti norimai paslaugai šiais grožio specialistų telefonais. Pas kai kuriuos specialistus galima paslaugas rezervuotis internetu. Tai galite atlikti bet kuriuo Jums patogiu metu. Į savo elektroninį paštą gausite patvirtinimo laišką ir užsakymo informaciją.

 

Studijos darbo laikas:
I – V 8.00 – 20.00
VI 8.00 – 16.00

*Vestuvinių šukuosenų,makiažo, individualių paslaugų laikas derinamas su specialistu pagal poreikį.

Rezervacija internetu!

Užsiregistruokite norimai paslaugai Jums patogiu laiku kelių žingsnių pagalba!