ORCHID OIL Keratino terapija  – plaukus puoselėjanti procedūra

Norite sveikų, stiprių bei blizgančių plaukų? Tokiu atveju yra būtina ne tik tinkama kasdienė jų priežiūra, bet pavienės procedūros, galinčios atnešti daug naudos. Viena tokių yra plaukus puoselėjanti procedūra, kurios metu jie prisotinami keratinu. Keratinas – tai svarbiausias plaukų baltymas, kurio trūkstant,  plaukai praranda tikrąjį grožį, būna prastos būklės. Norite viso to išvengti? Pats metas pasirūpinti, kad jūsų plaukams netrūktų šio didelę reikšmę turinčio baltymo.

Keratino terapija  padedės plaukams atsatatyti savo natūralias galias, sugrąžins jiems spindesį.

Tai padaryti itin lengva – tereikia užsisakyti šią procedūrą, kurios eiga:

• plaukai kruopščiai išplaunami ORCHID linijos šampūnu;

• tepama ORCHID linijos kaukė, palaikoma 10 min, nuskalaujama;

• gerai paskirstoma ir įmasažuojama į plaukus ORCHID keratino ampulė, palaikoma šiltai 10-15 min, nuplaunama drungnu vandeniu;

• plaukai išdžiovinami džiovintuvu (kasdieninis sušukavimas) pagal poreikį naudojant plaukų aliejuką ar kitas profesionalias plaukų formavimo priemones.

ORCHID OIL – tai visiškai nauja, prabangių produktų, skirtų pažeistiems plaukams, praradusiems minkštumą, gyvybingumą bei spindesį, linija. Ją sudaro: aukštos kokybės šampūnas, kondicionierius, kaukė, keratino ampulės, skysti kristalai, mineralinis purškiklis, blizgesys plaukams, plaukų lakas. Produktų sudėtyje yra plaukams gyvybiškai svarbaus baltymo keratino, drėkinančio plaukus. Maža to, gaminių sudėtyje yra homeopatinių esencijų, maitinančių plaukus, o taip pat mineralinių druskų, kurios pagretina plaukų džiūvimą. Malonų aromatą turintis ORCHID aliejus užtikrina plaukų minkštumą bei blizgesį.

Tai – puiki dovana ne tik sau, bet ir mamai, sesei ar draugei… Dar niekada nebuvo taip paprasta turėti gražius, sveikus bei spindinčius plaukus.

Trukmė 60 min.

SENJAL Šilko terapija  – plaukus puoselėjanti procedūra

senjalJei plaukai prarado gyvybingumą ir blizgesį, palepinkite juos Šilko terapijos procedūra. Kurios metu plaukų gilumuninis sluoksnis prisotinamas koncentruotu multivitaminų kompleksu. Procedūros metu atstatoma, maitinama, regeneruojama bei išlyginama plauko struktūra, sugrąžinamas blizgesys plaukams. Terapija labai tinka  dažytiems  plaukams, nes apsaugo plaukų spalvą bei sustiprina plaukų spalvos blizgesį.

Norite švelnių lyg šilkas plaukų – užsisakyte šią procedūrą, kurios eiga:

• plaukai išplaunami SENJAL linijos šampūnu;

• tepama SENJAL linijos kaukė, palaikoma 10 min, nuskalaujama;

• gerai paskirstoma ir įmasažuojama į plaukus SENJAL Skysto šilko ampulė, palaikoma šiltai 10-15 min, nuplaunama drungnu vandeniu;

• plaukai išdžiovinami džiovintuvu (kasdieninis sušukavimas) pagal poreikį naudojant plaukų aliejuką ar kitas profesionalias plaukų formavimo priemones.

SENJAL – tai atstatomoji plaukų produktų linija, pratutinta multivitaminais ir mineralais. Ją sudaro: kelių tipų šampūnai, kondicionierius, kaukė, skysto šilko ampulės. SENJAL Skysto šilko ampulės naudojamos atliekant klasikinį plaukų laminavimą.

Trukmė 60 min.

Rezervacija internetu!

Užsiregistruokite norimai paslaugai Jums patogiu laiku kelių žingsnių pagalba!