MILK BIO KERATIN – plaukų prisotinimas keratinu

tiesinimas keratinuTai gydymo procedūra, atstatanti plaukų struktūrą. Gydymą keratinu siūlome rinktis moterims, kurios nori, kad jų plaukai labiau žvilgėtų, būtų sveikesni.

Procedūros metu plaukas yra prisotinimas keratinu, kurio sudėtis yra labai artima natūraliai keratino sudėčiai. Keratinas – tai baltymas, įeinantis į natūralią mūsų plauko struktūrą. Plauką sudaro 3 % vandens ir net 97 % keratino, todėl galima sakyti, kad tai pagrindinė statybinė medžiaga, reguliuojanti visą plauko išvaizdą.

Tačiau sveikais ir gyvybingais plaukais deja, gali pasidžiaugti ne kiekviena. Daug keratino plaukai kasdien praranda dėl streso, netinkamos mitybos, aplinkos sąlygų bei netinkamos priežiūros naudojant nepilnaverčius, nekokybiškus plaukų priežiūros produktus. Kai jo trūksta, plaukai praranda sveiką išvaizdą, blizgesį, elastingumą. Jie tampa ploni, lūžinėja, pučiasi, o kartais ir pernelyg veliasi.

BIO keratino gydymas galimas visų tipų plaukams: tiesiems, garbanotiems, dažytiems ar visiškai natūraliems. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti ir tuo atveju, jei plaukai yra nuolat dažomi, ypač dažnai šviesinami, nes gydymas plauką atgaivina. Jei moters plaukai šiek tiek banguojasi, keratinas bangas ištiesins. Tačiau taikant gydymą keratinu itin garbanotiems plaukams, šie visiškai neišsitiesins. Jei plaukai šiaušiasi – po procedūros jie taps paklusnesni, labiau prigludę. Gydymo poveikis išlieka 2-4 mėnesius, plaukų tiesumas išsilaiko 2-5 savaites. Tai priklauso nuo plauko struktūros ir priemonių naudojamų po procedūros. Rekomenduojama naudoti priemones be sulfatų, tokiu būdu keratinas, esantis plauko viduje, yra ilgiau išsaugomas.

Kaip vyksta plaukų tiesinimo keratinu procedūra:

• plaukai kruopščiai išplaunami MILK BIO KERATIN linijos šampūnu;

• šepetėliu tepamas MILK BIO KERATIN linijos biokeratinas ant išskirstytų plaukų sruogų;

• palaikoma šiltai 10-20 min, nuplaunama drungnu vandeniu;

• per visą plaukų ilgį tepamas MILK BIO KEATIN rekonstrukcinis serumas.

• plaukai išdžiovinami ir ištiesinami tiesintuvu.

Galite peržiūrėti video įrašą:
MILK BIO KERATIN plaukų puoselėjimo procedūra su keratinu

Keratinas palengvina ir plaukų priežiūrą namuose. Po procedūros plaukai tampa glotnūs, nebesipučia, juos malonu liesti. Be to, jie tampa paklusnesni bei lengviau suvaldomi. Kadangi plaukai pasidarys atsparūs lietui ir drėgmei, nereikės nerimauti, jei lietus vėl sugadins kasrytinius plaukų tiesinimo vargus. Išplovus plaukus, jie džius trumpesnį laiką.

Priemonės sudėtyje nėra formaldehido.

Trukmė 90 – 120 min.

 

ARGAN OIL – plaukų tiesinimas keratinu

Priklausomai nuo šukuosenų mados tendencijų, moterys renkasi skirtingų ilgių bei formų kirpimus, tačiau iš mados niekada neišeina tiesūs, glotnūs, šilko švelnumo plaukai… Dovanokite galimybę turėti būtent tokius plaukus!

ARGAN-OIL-TREATMENT-pav

Procedūros metu ištiesintų plaukų efektas išlieka iki 5 mėn., priklausomai nuo tolimesnės plaukų priežiūros ir nuo plauko struktūros. SVARBU! Po procedūros plaukų priežiūrai rinkitės priemones, kurių sudėtyje nėra sulfatų.

 

Procedūros eiga:

  • plaukai išplaunami valomuoju šampūnu ir išdžiovinami;
  • į plaukus paskirstomas ARGAN OIL from Morocco keratinas, palaikoma 30 min.,
  • plaukai išdžiovinami ir tiesinami tiesintuvu;
  • ARGAN OIL from Morocco keratinas yra labai atsparus. Todėl po procedūros, plaukams atvėsus, galima juos išplauti vėsiame vandenyje su šampūnu ir kauke. Žinoma, išlaikius neplautą galvą 1-2  dienas, bus tik geriau.

 

Trukmė 90 – 120 min.

Rezervacija internetu!

Užsiregistruokite norimai paslaugai Jums patogiu laiku kelių žingsnių pagalba!