Dar senų senovėje pradėta naudoti masažą kaip gydymo priemonę. Šis metodas buvo žinomas Kinijoje, Japonijoje, Graikijoje. Masažavimo privalumus pirmasis paminėjo Hipokratas. Šiandien mūsų gyvenime masažas tampa vis populiaresnis ir tikriausiai neatsirastų nei vieno, kuris paneigtų masažo naudą organizmui. Masažas stiprina organizmą, šalina problemas, palaiko sportinę formą, mažina stresą, padeda norint išvengti ankstyvos senatvės. Apie masažą sunku kalbėti, geriau jį pajausti savo kūnu.

Segmentinis viso kūno masažas

Viena iš efektynugaros segmentinis masažasviausių priemonių. Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis, padeda išlaikyti gražią figūrą , o tinginiams netgi gali atstoti mankštos pratimus. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Taip pat pagerėja odos funkcijos, nuo jos paviršiaus greičiau pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams.

Masažas šalina galvos bei nugaros skausmus, pagerina bendrą kūno būseną po didelių apkrovų. Terapinis masažas padeda greitai atsigauti po patirto streso, o tai užkerta kelią nervų ligoms, kurios kyla dėl nuolat patiriamos nervinės įtampos. Šis masažas labai gerai atpalaiduoja išsitempusius raumenis, panaikina nuovargį, padidina protinį ir fizinį darbingumą.

Galima pasirinkti viso kūno , nugaros ir kojų, nugaros, kojų klasikinį segmentinį masažą.

Nugaros masažas su medumi

Medaus masažasGydomosios medaus savybės žinomos taip seniai, kaip Tibeto kraštuose medus yra naudojamas masažo procedūrose. Masažas atliekamas keliomis technikomis – plekšnojant ir aktyviai bei stipriai glostant, taip pat tempimo judesiais. Medaus masažas atstoja viso kūno pilingą. Oda tampa švari, švelni, prisotinta deguonimi ir meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis. Gilūs masažuotojo judesiai ir medaus tąsumas suaktyvina kraujotaką. Po šio masažo kurį laiką visame kūne jaučiama maloni šiluma. Medaus masažas ypač tinka šaltuoju metų laiku kaip profilaktinė priemonė prieš plaučių ligas, bronchitą.

 

Pėdų taškinis masažas

Masažas pėdomsKiekvienas kūno organas ir raumuo energijos kanalu yra sujungtas su kokiu nors pėdos skliautu. Visiškas relaksas ir vidinio komforto pojūtis. Stimuliuojamos visos vidaus organų funkcijos. Pėdų masažas atliekamas lėtais judesiais stimuliuojant aktyviausius pėdų taškus.

 

 

Anticeliulitinis masažas  – “Apelsinas”

anticeliulitinis masažasTai masažo rūšis padedanti atsikratyti celiulito žymių moterims. Speciali metodika skirta kraujospūdžio padidinimui ir medžiagų apykaitos suaktyvinimui poodiniame riebalų sluoksnyje. Tai procedūra, kurios metu ant odos uždedama taurė, kuri prisisiurbia prie odos, susidaro vakuumas ir oda įtraukiama į taurės ertmę. Tuomet išgaunamas ,”siurblio” efektas, sukuriama tuštuma ir tokiu būdu išjudinami visi odos sluoksniai. Vandenį kaupiančios riebalų ląstelės išjudinamos ir šalinamos natūraliu būdu. Tai ideali procedūra toksinams, užsistovėjusiems skysčiams, susikaupusiems riebalams šalinti.

Pilnas kursas paprastai apima nuo 5 iki 15-a seansų. Tinka visiems odos tipams.

Šio masažo negalima daryti turintiems išsiplėtusias venas ir trapias kraujagysles. Taip pat esant išvaržai, apendicitui, įvairioms odos, kraujo ir plaučių ligoms, augliams, padidėjusiam kraujo spaudimui, organizmo išsekimui .