yumi-lashes-3

Kiekviena iš mūsų norėtų, kad jos blakstienos būtų ilgesnės, o žvilgsnis kerėtų. Yumi Lashes – tai nauja technika, ilginant blakstienas jų nepriauginant. Metodą galima naudoti vieną ir derinant su kitomis metodikomis (blakstienų priauginimu), ypač tais tais atvejais, kai natūralios blakstienos pernelyg tiesios, arba atvirkščiai, pernelyg stipriai užsirietusios. Yumi Lashes – tai gerokai daugiau nei tik blakstienų maitinimas ar ilginimas. Procedūros metu natūralios balsktienos užreičiamos (atvirų akių efektas), pailginamos, pastorinamos ir nudažomos, procedūros metu nejaučiamas joks nemalonus tempimas, akių graužimas ar skausmas,viskas trunka tik 55min. Yumi Lashes efektas išlieka nuo 8 iki 12 savaičių (atitinka natūralių blakstienų gyvavimo ciklą). Jau iškart po procedūros yra matomas ryškus efektas, tačiau laikui bėgant po 2-3 savaičių pastebėsite, kad natūralios blakstienos žymiai ilgesnės, tamsesnės ir tankesnės!

yumi-lashes1
Kurgi visa paslaptis? Tai ypatinga Yumi Lashes priemonių sudedamoji dalis – keratinas. Keratinas yra baltymas, esantis viršutiniame odos sluoksnyje, suteikiantis odai tvirtumo, ir beveik nepraleidžiantis vandens. Mūsų plaukai (tarp jų ir blasktienos) yra net iki 90 procentų sudaryti iš keratino. Jis stiprina ir atstato plaukų struktūrą. Dėl blogos mitybos, streso ir kitokių įvairių veiksnių, mes prarandame daug keratino, dėl to plaukai tampa nebe tokie paklūsnūs, praranda žvilgesį. Procedūros metu, blakstienos folikulai yra pripildomi keratinu, todėl efektas išlieka itin ryškus ilgą laiką.

yumi-lashes2
Ši nauja metodika leidžia moteriai pasijusti geriau, gyventi patogiai, besimėgaujant tuo, ką davė gamta, ir padeda išryškinti natūralų grožį be jokių dirbtinių būdų. Juk ne be reikalo sakoma, kad akys – pati nuostabiausia veido dalis, o blakstienos – gražiausia jo puošmena. Yumi Lashes metodika – tikra revoliucija grožio industrijoje, prasidėjusi 2008 metais. Bet jau per tą trumpą laiką tapo aišku, kad moterys, išbandžiusios Yumi Lashes procedūras, tampa šios naujovės gerbėjomis ir reguliariai atlieka procedūrą.
Yumi Lashes procedūra pirmauja dėl savo savybės suteikti gilesnį ir išraiškingesnį žvilgsnį nenaudojant dirbtinių blakstienų. Kitais žodžiais tariant, tai nuostabi alternatyva dirbtinėms blakstienoms.
Šiandien dirbtinės blakstienos tapo didžiuliu verslu. Pakurstytos įžymybių kultūros, dirbtinės blakstienos atrodo kaip perversmas grožio idnustrijoje. Tačiau kaip bebūtų, tai sukelia ir priešingą reakciją. Faktas yra tas, kad ne kiekviena jaučiasi patogiai su svetimkūniais ant veido.
Laikas prekės ženklui, kuris žingsnelis po žingsnelio kovotų prieš nenatūralūmą ir galėtų įrodyti moterims, kad įmanoma atrodyti įspūdingai be dirbtinių priedų. Paryškinus natūralų grožį, moteris gali tiesiog pražysti.
Artėjant 2017 metams, visų mados žurnalų antraštės „rėkia“ – dirbtinimui ne! Tad jeigu norite atrodyti ne tik gražiai ar natūrliai bet ir madingai, ši procedūra – idealiai Jums! Palepinkime savo blakstienas nauja SPA procedūra blakstienoms!